Pitný režim

Generálným partnerom pitného režimu seriálu GHOST KARPATY MTB TOUR 2018 je slovenská firma KOMPAVA.


Firma KOMPAVA bola založená v roku 1996 ako obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom potravinových ingredientov, výrobná a vývojová činnosť spojená s výrobou výživových doplnkov začala od roku 2002. Spoločnosť za 16 rokov existencie pripravila a certifikovala vyše 50 výživových doplnkov, z ktorých niektoré sa nachádzajú v 2-4 baleniach a v 3-7 chuťových variantoch. Spoločnosť má viac ako 2000 odberateľov na celom Slovensku v športových obchodoch, fitness centrách, kluboch, lekárňiach. Svoje produkty firma dodáva aj na zahraničný trh.
Pre dosiahnutie 100% kvality produktov firma KOMPAVA implementovala do svojho výrobného procesu kontrolný systém HACCP. Zároveň pre zvýšenie efektívneho a účinného riadenia vývoja a výroby spoločnosť KOMPAVA vypracovala a zaviedla systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005.

Pre účastníkov seriálu GHOST KARPATY MTB TOUR 2018 firma KOMPAVA bude na každom preteku zabezpečovať pitný režim prostredníctvom svojho výrobku HypoFit.
Iontový nápoj KOMPAVA HypoFit poskytuje rýchlodostupný zdroj energie v podobe glukózy a maltodextrínu, zároveň obsahuje vitamíny C, E, beta-karotén a selén, ktoré majú silný antioxidačný účinok, zabraňujú pôsobeniu škodlivých voľných radikálov. Extrakt zeleného čaju doplňujúci hypotonický nápoj povzdbudzuje centrálny nervový systém a činnosť mozgu, čím dochádza k ostráneniu prejavov únavy.

Účinné zložky Hypotonického nápoja HypoFit:

  • sacharidy - slúžia ako okamžitá energia pre svaly, mozog a krvinky
  • antioxidanty - chránia pred pôsobením voľných radikálov
  • minerály - pôsobia proti vzniku kŕčov vo svaloch
  • elektrolyty - udržiavajú optimálnu rovnováhu telových tekutín
  • selén - optimalizuje činnosť srdca, prispieva ku správnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom

    Viac informácii o výrobku HypoFit nájdete TU